RADA RODZICÓW

Rada Rodziców wspiera różne przedszkolne i szkolne akcje oraz inicjatywy.

Dofinansowuje wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, zakup sprzętu dla przedszkola i szkoły, nagrody na koniec roku oraz nagrody w konkursach itp. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wszystkich rodziców. Warto pamiętać, że wszystkie zebrane fundusze są przeznaczane wyłącznie na potrzeby przedszkolaków i uczniów, czyli naszych dzieci.

ZASADY ZBIERANIA ŚRODKÓW NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

rok szkolny 2018/2019

Drodzy Rodzice,

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Rada Rodziców w nowym składzie wznawia swoją działalność i tak jak w latach ubiegłych pragnie wszystkich rodziców zaprosić do współpracy oraz zachęcić do udzielenia Radzie finansowego wsparcia.

Poprzednia Rada Rodziców umieściła sprawozdanie finansowe na stronie internetowej szkoły, więc każdy z Rodziców ma wgląd do tego, jak zostały rozdysponowane środki wpłacone przez Państwa.

Na zebraniu w dniu 19 września 2018 roku Rada Rodziców postanowiła w nowym roku szkolnym 2018/2019 utrzymać składki na Fundusz Rady Rodziców na dotychczasowym poziomie oraz ustaliła następujące

ZASADY ZBIERANIA ŚRODKÓW NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

Kwota podstawowa składki to:

• 40 zł w przypadku jeżeli do przedszkola lub szkoły uczęszcza jedno dziecko;
  • 60 zł w przypadku jeżeli do przedszkola lub szkoły uczęszcza dwoje lub więcej dzieci.

Pieniądze należy wpłacić jednorazowo w terminie do dnia 31 października 2018 roku:

- na konto Rady Rodziców ING Bank Śląski S.A. 83 1050 1298 1000 0023 2313 7295 w tytule wpłaty należy podać "darowizna na radę rodziców - imię nazwisko dziecka, klasa/grupa"

- przedstawicielowi Rady Rodziców w trakcie zebrania Rodziców.

Rada Rodziców podkreśla, że pieniądze przekazane na konto Rady Rodziców zostaną w całości przeznaczone na rozwój i edukację wszystkich dzieci w naszej szkole i przedszkolu oraz że liczy się każda wpłata, choćby najmniejsza. Zebrane środki pozwolą Radzie Rodziców na realizację tegorocznych planów, a więc m.in.: dofinansowanie uroczystości szkolnych i przedszkolnych (np. pasowanie na przedszkolaka, zabawy karnawałowe), zakup dyplomów i książek na zakończenie roku szkolnego, wycieczek dla przedszkolaków i dzieci szkolnych, udziału dzieci w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez przedszkole i szkołę, konkursach międzyszkolnych oraz nagród za udział w konkursach i innych w zależności od potrzeb i posiadanych środków.

Jednocześnie Rada Rodziców zobowiązuje się do skrupulatnego i bieżącego odnotowania Państwa wpłat, informowania przy okazji wywiadówek o ich poziomie w poszczególnych klasach oraz o poczynionych wydatkach.

Zapraszamy Rodziców do kontaktu z Radą Rodziców poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

SKŁAD RADY RODZICÓW

rok szkolny 2018/2019